افزایش-انگیزه

افزایش انگیزه از زبان 7 نفر از بزرگان موفقیت

برای افزایش انگیزه نکات و تکنیک های زیادی وجود دارد. اما اینجا به 7 نقل قول از 7 نفر از بزرگان موفقیت در سطح جهان می پردازیم

من برای هر کاری که بطور روزانه انجام می‌دهم، انگیزه دارم که شامل اختیار دادن به مردم برای اینکه مسئول سلامت خودشان باشند می شود. من از اینکه می‌بینم بسیاری از مردم بی دلیل عذاب میکشند ناراحت می‌شوم. طی سال‌ها من افراد بسیاری را دیده‌ام که با تغییرات جزئی در شیوه زندگیشان توانسته اند سلامتی شان را بدست آورند. به اشتراک گذاشتن این اطلاعات با مخاطبان بیشتر انگیزه بسیار بزرگی برای من است.
 – دکتر فرانک  لیپمان، موسس سلامت باش

من در یک شهر کوچک در ایندیانا بزرگ شدم و ارتباط میان تلاش و نتیجه را در سن کم دریافتم. من عقیده دارم که شانس مهم است، اما همچنین فکر می‌کنم که هر کسی بیشتر کار کند اغلب خوش شانس تر است. اولین باری که من برای دانشکده بازرگانی استنفورد درخواست دادم، رد شدم. به جای جا زدن، فهمیدم که به چیزی برای بیشتر شدن شانسم احتیاج دارم. پس دوباره درخواست دادم و این بار قبول شدم. ثبات و استحکام دو جزء اساسی برای موفق بودن هستند.
–  گری بیزلی ، مدیرعامل Roofstock

من روزم را با ۱۵ دقیقه مدیتیشن شروع می‌کنم و بعد از آن از خودم چند سوال می پرسم: امروز به چه چیزی می خواهم برسم؟ چطور میتوانم از دیروز موفق تر شوم؟ کدام یک از توانایی‌ها و قابلیت‌های من بیشتر از همه مفید هستند؟ بعد هر روز با آزمودن یک چیز جدید خودم را به چالش می‌کشم و بعد از آن ورزش می کنم و سعی می‌کنم از خانه خارج شوم تا در رویدادهایی شرکت کنم و افراد مثبتِ جالب و موفقی را ملاقات کنم تا به من چیزهای جدیدی بیاموزند.
 – اِکاترینا لیلپوستینا ، موسس و مدیرعامل Jetnest

من خیلی خوش شانس هستم که کاری را پیدا کردم که بسیار دوستش دارم. وقتی هر روز صبح بیدار می‌شوم و کاری که از آن لذت می‌برم را انجام می‌دهم، راحت است که انگیزه داشته باشم. من مدام در حال یادگیری هستم و از تحقیقات برای به دست آوردن دیدگاه هایی در صنایع مختلف از تکنولوژی گرفته تا محصولات مصرفی و تحصیلات، بهره می‌برم. به نظرم جذاب است که ببینم چطور شرکت‌ها جایگاه خودشان را پیدا می‌کنند. بعد از کار کردن در محیط شرکت، تغییر شغل به عنوان پایه‌گذار یک کسب و کار، برای من جذاب تر است.
 – کارلی فینک، مدیر و سرپرست تحقیق و استراتژی شرکت Provoke Insights

من انگیزه شخصی را با برخورد کردن با مسائل انگار که دفعه ی اول است پیدا می‌کنم. هیچ دو موقعیتی در تجارت و زندگی کاملا شبیه به هم نیستند. فکر کردن به هر چالش، وظیفه یا مانع به عنوان یک فرصت برای یادگیری و رشد خودم و شرکت، تنها هیجان مرا برای فعالیت‌های جدید بالا می‌برد و من را به همراه نیازمندی‌های مادی به جلو می راند تا بیشترین تلاشم را بکنم بدون توجه به اینکه نیاز واقعی چیست.
–  مارسی آیزنبرگ ، مدیرعامل Phatoras

من انسان بسیار کوشایی هستم و این ویژگی شخصیت من از دوران جوانی است. کوشایی ویژگی من است. به عنوان یک بنیانگذار من با موانع بسیاری مواجه شده ام مانند عدم اعتماد به نفس و … برای بیشتر مردم کوشا بودن یک چالش است. وقتی من با آن مواجه می شوم به یاد می آورم که برای چه میجنگم. برای من انگیزه شخصی از تلاش برای به دست آوردن هر چه که در ذهنم است می‌آید و اینکه به چه چیزهایی فکر کنم که به نظر رویاهای غیرممکن می آیند.
–  سانی بایِل، بنیانگذار و مدیر خلاقیت شرکت Motto

من انگیزه شخصی را از یک ذهن متمرکز و راحت می گیرم. خواب، کلید مسئله برای من است. وقتی من خسته و عصبی هستم با تمام ظرفیتم نمی توانم کار کنم. انگیزه ی شخصی، نیاز به انرژی، تمرکز و عزم و اراده دارد .وقتی من راجع به رسیدن به یک هدف مشخص هیجان‌زده هستم، این علاقه، سوخت من برای انجام کار است و من می توانم افکارم را در جهت کاری که دوست دارم تنظیم کنم.
–  کلودیا مدیسون، هنرپیشه نویسنده و تهیه‌کننده

 

دیدگاهتان را بنویسید